Помогите пожалуйста сделать аглийский!!! Ask and answer in pairs. 1) Is lan`s family name long? 2) Is it difficult to spell? 3) Is your family name long? 4) Is it difficult to

Помогите пожалуйста сделать аглийский!!! Ask and answer in pairs. 1) Is lan`s family name long? 2) Is it difficult to spell? 3) Is your family name long? 4) Is it difficult to spell? 5) Нave you got problems with spelling? 6) Which letters are difficult?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Не за что